Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trollvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.06.2018
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Trollvegen
  • Beskrivelse: Høsten 2017 ble et soneskilt lagt ned da det var i ferd med å falle ut i veien. En parkeringsvakt var sammen med undertegnede som utførte dette. Det ble tatt bilde og skiltet skulle bli satt opp umiddelbart. Vi skriver nå juni måned og skiltet ligger fortsatt nede.
    Trollvegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle