Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Maurvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.05.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Maurvegen
  • Beskrivelse: Gatelyset mellom Maurvegen 5 og 7 har vært ute av drift noen måneder. Er ikke prekært savnet nå om dagen, men kan være greit å få fikset før høsten.
    Maurvegen
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Dette er blitt meldt til Laje entreprenør, og vi håper at dette kan utbedres så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle