Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.04.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kråkevegen
  • Beskrivelse: Hvorfor har lyset i Kråkevegen lyst både dag og natt nå i noen uker?
    Kråkevegen
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Det er varslet til Laje entreprenør AS. De har vært her 02 mai og det skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle