Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fv 210, 2213 Sæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Fv 210, 2213 Sæter
  • Beskrivelse: Her bør det skiltes med farlige dumper! Store og skarpe dumper av tele’n.
    Fv 210, 2213 Sæter
  • Svar: Hei! Dette er ikke en kommunal veg. Ansvaret for fylkes og riksveger ligger hos statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle