Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lensmann Jahnsens veg 23

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lensmann Jahnsens veg 23
  • Beskrivelse: 2 mørke gatelyslamper inn stikkveg i Lensmann Jahnsens veg 17-23
    Lensmann Jahnsens veg 23
  • Svar: Hei Det er montert nye veglysmaster langs Lensmann Jahnsesn veg øvre del. Disse lyser pr. 16.10.17. Det er også to lyspunkter langs stikkveg som du omtaler som var tilkoblet det tidligere veglyset.. Her er det beklageligvis blitt en misforståelse ifbm. kobling av kabler til det nye veglyset. Disse to veglyspunktene er det meningen at Laje entreprenør AS skal få koblet til i løpet av uke 43. Det er litt graving som må foretas. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle