Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Utsiktsvegen
  • Beskrivelse: Alle gatelys i øvre Lia har vært slukket de siste kveldene.
    Utsiktsvegen
  • Svar: Hei Veglyset i store deler av Lia har vært mørkt i noen kvelder. Dette er på grunn av omkoblingsarbeider på strømnettet som Eidsiva Nett AS har gjort. Veglyset har kommet på igjen 16.03.17. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle