Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kongevegen
  • Beskrivelse: Mørke gatelys i innkjøring til Nords Rasta, innkjøring Mellom Rasta og innkjøring Kongevegen 117
    Kongevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). De har vært her og dette skal være utbedret nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle