Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Riksvei 2 ved statoil, arkoveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Riksvei 2 ved statoil, arkoveien
  • Beskrivelse: Er vel Statens VV, men... Gatelus ved fotgjengerfelt, samt alle på høyre side oppover mot Rasta.
    Riksvei 2 ved statoil, arkoveien
  • Svar: Hei Det er riktig som du fremfører, det er Statens vegvesen som har ansvar for veglyset her. Melding er videreformidlet til Statens vegvesen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle