Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangsti Lia-Holt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gangsti Lia-Holt
  • Beskrivelse: Et knekt tre henger over gatelysledningen ved tredje gatelys sett fra Utsiktsvegen.
    Gangsti Lia-Holt
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Treet som har falt over luftstrekket for veglys er fjernet fredag 13.01. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle