Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Løkkegata 24
  • Beskrivelse: Gatelys utenfor Løkkegata 24 rett over veien har gått igjen! Den holder bare et pat mndr. Fint om det blir fikset, så det blir litt lyst og hyggelig igjen.
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette skal være i orden nå. Utbedring er blitt gjort en av de siste dagene. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle