Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Baldersveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Baldersveg
  • Beskrivelse: Alle gatelysene i Baldersveg på Langeland er mørke, og har vært det i lengre tid.
    Baldersveg
  • Svar: Hei Veglyset i Balders veg har vært mørkt i lengre tid. Årsaken til dette er at det måtte frakobles i forbindelse med arbeidene som Statens vegvesen utfører i Valhallvegen. Det skal monteres nytt veglys i Balders veg i forlengelsen av de arbeidene som pågår her. Det blir nye stålstolper og nye armaturer. Akkurat når dette blir utført vites ikke med sikkerhet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle