Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

blåklokkevegen, 2208 kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: blåklokkevegen, 2208 kongsvinger
  • Beskrivelse: Blåklokkevegen benyttes som skolevei av mange barn og ungdommer. To av gatens 5 lys virker ikke. I tillegg står en dårlig fundamentert skiltstolpe i skråningen ved nr 3, her er det ikke montert noe skilt og selve fundamentet er såpass dårlig at stolpen i prinsippet vil kunne falle ned og i værste fall skade noen?
    blåklokkevegen, 2208 kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra begynnelsen av uke 45 og utover. Den skiltstolpen De nevner er antakelig en stolpe for kumanviser. Dette formidles videre til GIVAS. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle