Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre skogveg, Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.09.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nedre skogveg, Glåmlia
  • Beskrivelse: Veldig mørkt i både Ovre og Nedre Skogveg, Glåmlia om kvelden! Fint om det hadde vært gatelys nå som høstmørket faller på:-)
    Nedre skogveg, Glåmlia
  • Svar: Hei Vi beklager at veglyset i deler av Glåmlia har vært borte i lengre tid. Årsaken er omkoblingsarbeider for strømkabler, veglyskabler og armatur som Eidsiva energi AS arbeider med. Eidsiva mener at de i løpet av uke 39 skal bli ferdig med alle omkoblingene. Vi håper at veglyset blir bedre og mer stabilt enn det har vært tidligere.. Mvh Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle