Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oldervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.09.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Oldervegen
  • Beskrivelse: Det er på tide å få på gatelys i oldervegen og glåmlia generelt. Veldig mørkt om kveldene .
    Oldervegen
  • Svar: Hei Vi beklager at veglyset i deler av Glåmlia har vært borte i lengre tid. Årsaken er omkoblingsarbeider for strømkabler, veglyskabler og armatur som Eidsiva energi AS arbeider med. Eidsiva mener at de i løpet av uke 39 skal bli ferdig med alle omkoblingene. Vi håper at veglyset blir bedre og mer stabilt enn det har vært tidligere.. Mvh Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle