Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.01.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tråstadvegen
  • Beskrivelse: Lysene på fotballbanen/lekeplass/akebakke fungerer ikke. Dette ble meldt inn for flere år siden også, men ingenting har skjedd.
    Tråstadvegen
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle