Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegt. 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Jernbanegt. 10
  • Beskrivelse: 3 gatelys som ikke lyser mellom Jernbanegt. 10 og krysset Jernbanegt. /Holtvn. Gatelyset nærmest krysset står¨også helt på skjeve. (Observert tordag 03.12.)
    Jernbanegt. 10
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle