Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vennersberg 1 borettslag. Bokfinkvegen 1-18

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vennersberg 1 borettslag. Bokfinkvegen 1-18
  • Beskrivelse: 1. Gatelys mellom Bokfinkvegen 1 og Tiurvegen er defekt ( eldgammel armatur, må skiftes). 2. Gatelys ved Bokfinkvegen 3-5 virker ikke. 3. Gatelys ved innkjøring til borettslagets parkeringsplass virker ikke.
    Vennersberg 1 borettslag. Bokfinkvegen 1-18
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle