Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holthallen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Holthallen
  • Beskrivelse: Hele P-plass og gangvei ned til Holthallen er uten lys/lysene virker ikke. Veldig ubehagelig strekning å gå helt i mørket for å følge barn til hallen - tenker også på ungdom som kanskje går alene. Håper dette blir prioritert skiftet . Mvh June Kåring
    Holthallen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Her var det en feil med en kontaktor i tavlerommet på Holt Ungdomsskole. Dette er utbedret av installatør. Utbedring- skifting av mørke pærer tas så snart Eidsiva har mulighet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle