Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Gatelyset i Krysset Rm Olsen veg og 7 veg er slokt
    R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle