Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Eventyrstien
  • Beskrivelse: Gatelys har vært dødt nå i flere måneder når blir dette fikset?
    Eventyrstien
  • Svar: Hei Arbeid med utbedring av veg og veglys har pågått her. Gamle lyspunkter nederst i Eventyrstien er erstattet med nye lyspunkter med stålstolper. Entreprenør venter på levering av materiell, armaturer. Disse er forventet ankommet 30.11-01.12. Montering og tilkobling av armaturer vil skje så snart de er ankommet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle