Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole R. Gjems vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ole R. Gjems vei
  • Beskrivelse: Gatelyset som står mellom husene nr. 23 og 25 virker ikke. Det har vært av og på i lengre tid, men er nå permanent slukket.
    Ole R. Gjems vei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle