Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 16, 2212

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Storgata 16, 2212
  • Beskrivelse: Hei. Ene gatelyset i trappa fra strandpromenaden og opp til lyskrysset ved gamlebrua fungerer ikke, og har ikke gjort det på en god stund.
    Storgata 16, 2212
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle