Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Løkkegata 24
  • Beskrivelse: Det er stadig vekk noen greie karer fra Eidsiva her og skifter pære. De var siste gang her på mandag. Men nå er det mørkt igjen og det trengs en grundig sjekk på den gamle lyktestolpen... Lyset går jo med en gang! Kan ikke holde på med dette hver uke/mnd. Og det er så utrivelig når det er mørkt her. Håper det kan fikses Mvh Jeanette
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Det pågår en prosess om hva vi skal gjøre med veglyset i hele Øvrebyen. Men noe endelig er ikke bestemt enda. Dette må blant annet sees i sammenheng med Eidsiva energi AS sine planer med omlegging av strømnettet, her er verne interesser osv. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle