Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nygata
  • Beskrivelse: Mørkt i krysset Nygata- Jonas Lise gate + krysset Nygata- Prestgårdsveien og ved Oberst Krebsgt.
    Nygata
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle