Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissensv. 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Erika Nissensv. 7
  • Beskrivelse: Gatelyset har vært slukket i mange, mange dager. Etter at vi flyttet klokka her det veldig mørkt utenfor. Bor på ene siden av vegen og fotballbane på andre siden. Selv om ikke fotballbanen er mye i bruk til fotball er den mye i bruk til for eksempel lufting/lek med hunder. Ber om at lyspære blir skiftet slik at ikke noe skjer, for eksempel påkjørsel.
    Erika Nissensv. 7
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle