Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangveien mellom C Larsmoenvei og konduktørvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gangveien mellom C Larsmoenvei og konduktørvegen
  • Beskrivelse: Feilen gjelder. gangveien mellom konduktørvegen og c Larsmoenvei på Lensmannstomta.Der en stolpe står nesten 45 grader og et gate lys er mørkt.
    Gangveien mellom C Larsmoenvei og konduktørvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Stolpe står fast og heller ut fra veg, så skulle ikke være fare for liv og helse. Stolpe blir rettet opp ved leilighet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle