Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kongevegen
  • Beskrivelse: Hei, Det er 5 gatelys som ikke virker på gang/sykkelvegen fra Kongevegen og til Holthallen
    Kongevegen
  • Svar: Hei Dette er videreformidlet til Eidsiva. De skal forsøke å få utbedret dette i slutten av inneværende uke. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle