Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tråstadvegen, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Mangler lys i lyktestolpe. Ser det er kommet lys i de andre lyktestolpene i Tråstadvegen etter at mangel ble meldt inn tidligere denne mnd. Ønsker lys i denne stolpen også :-)
    Tråstadvegen, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra uke 49 og utover. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle