Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Strandpromenaden
  • Beskrivelse: Flere lamper langs Strandpromenaden fra Gjemselund til Mølleparken mangler lys.
    Strandpromenaden
  • Svar: Hei Her er det en jordfeil som er årsaken til at veglyset er mørkt. Det må foretas noe oppgraving. Utbedring er for lengst bestilt hos Eidsiva. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle