Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tråstadvegen, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Mangler lys i flere lyktestolper langs Tråstadvegen
    Tråstadvegen, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 43-44. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle