Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Martin Johansens vei 72 2070 Råholt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Martin Johansens vei 72 2070 Råholt
  • Beskrivelse: Det er mørkt hele veien opp og slik har det vært i et år. Man ser ingenting så er fint om det kan ordnes noe gatelys igjen. Vet ikke om pærene har ryki eller hva det er men fint om dette kan løses.
    Martin Johansens vei 72 2070 Råholt
  • Svar: Hei Viser til mottatt melding. Dette må være en annen kommune. Nå har du sendt melding til Kongsvinger kommune. Vi har heller ingen veg med dette navnet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle