Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve Stokkesveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Trygve Stokkesveg
  • Beskrivelse: Skolevei som mangelen lys i nesten alle lyskasterne!
    Trygve Stokkesveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring blir foretatt så snart som mulig. I begynnelsen av uke 43. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle