Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sideveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sideveien
  • Beskrivelse: Mørke lamper fra kongeveien til gangbru
    Sideveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 43-44. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle