Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prestegårdsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Prestegårdsvegen
  • Beskrivelse: Det er mørkt i Vardåsvegen, Nygata, Stusslivegen, Hexumløkka, og her i Prestegårdsvegen. Gatelyset har vært ute av funksjon en stund og nå er det på tide å fikse det.
    Prestegårdsvegen
  • Svar: Hei Meldina er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva har vært og sett på dette, fredag 09.10.15 og veglyset skal være i orden i hele området nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle