Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hexumløkka, Nygata, Stusslivegen, O.A.Hexumsvei er uten gatelys

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.10.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Hexumløkka, Nygata, Stusslivegen, O.A.Hexumsvei er uten gatelys
  • Beskrivelse: Nå er det mørkt igjen på Hexumløkka.
    Hexumløkka, Nygata, Stusslivegen, O.A.Hexumsvei er uten gatelys
  • Svar: Hei Meldina er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva har vært og sett på dette, fredag 09.10.15 og veglyset skal være i orden i hele området nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle