Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden fra trådtad til tennisbanen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Strandpromenaden fra trådtad til tennisbanen
  • Beskrivelse: veldig bra med fine lyktestolper langs strandpromenaden mellom trådtad og tennisbanen! Det er bare det at det er veldig mørkt å jogge der når ingen har skrudd på lyset i dem på kvelden?!? Skal disse være slukket om kvelden?
    Strandpromenaden fra trådtad til tennisbanen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva enrgi AS. Utbedring blir foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle