Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nordlivegen 25

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nordlivegen 25
  • Beskrivelse: Gatelyset øverst (innerst) i Nordlivegen har vært mørkt lenge. Det har blitt utbedret før, men virket da bare et par-tre uker før det ble mørkt igjen. På tide å få fikset det permanent, da dette også er belysning for gangstien mellom Nordlivegen og Gullivegen.
    Nordlivegen 25
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 43-44. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle