Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogers veg 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ole Bogers veg 20
  • Beskrivelse: Det mangler lys i stolpen rett ved huset mitt. Muligens i flere stolper i øvre del av Ole Bogers veg. Bes ordnet snarest, det er temmelig svart!
    Ole Bogers veg 20
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 43-44. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle