Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.08.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kongevegen
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys
    Kongevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette skal ha blitt ordnet i uke 35. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle