Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brøderudvegen 9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brøderudvegen 9
  • Beskrivelse: Når blir gatelys utenfor brøderudvegen nr 9 utbedret?
    Brøderudvegen 9
  • Svar: ....nå meddeles at det er skiftet til ny armatur i den stolpen.... ...så nå lyser det.... Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle