Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vennersberg 1 borettslag. Bokfinkvegen 1-18

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.08.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vennersberg 1 borettslag. Bokfinkvegen 1-18
  • Beskrivelse: Gatelysstolpe ved Bokfinkvegen 1 har fått en knekk. Står i tilnærmet 45 grader. 2 eldgamle gatelys i gangstier mellom garasjer og blokker virker ikke. Armaturene er defekte og må skiftes.
    Vennersberg 1 borettslag. Bokfinkvegen 1-18
  • Svar: Hei Eidsiva har vært og sett på stolpen. Denne må skiftes ut. Arbeidet er bestilt. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle