Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen 57

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Blomstervegen 57
  • Beskrivelse: Fremdeles mørkt! 12.12.14 ble det gitt tilbakemelding på at dette skulle fixes før jul. Ble ikke gjort! Ringte også Eidsiva og spurte hvem som var ansvarlig for bytting av pærer, både på gangvei og fotballbanen. Håper det snart blir lys igjen denne gangen. På forhånd takk!
    Blomstervegen 57
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle