Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.08.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kongevegen
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys.
    Kongevegen
  • Svar: Hei Vi beklager at det ikke er gitt svar på denne meldingen. Men melding er videreformidlet til Eidsiva Energi og skal ha blitt utbedret. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle