Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Alfsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.04.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Alfsgate
  • Beskrivelse: Hei. i Alfsgate har en granhekk vokst seg stor. Den tilhører oss i Holmengården. Ledningene til gatelysene går nå godt inne i hekken. Er dette noe dere kan bistå med? Snakket med Eidsiva tidligere og de hadde ikke noe med det.
    Alfsgate
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle