Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.04.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Doblougbakken, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Hei! Gatelyset virker, men selve lyktestolpen er veldig skjev. Ser ut som om den henger mot huset i Doblougbakken 6. Er det noen som kan sjekke at den står stødig nok?
    Doblougbakken, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei Stolpen vil bli sett på. Dersom en stolpe er så skeiv at den kan være farlig for liv og helse og skade ting blir det tatt så snart som mulig. Det blir "samlet opp" skeive stolper rundt omkring og Eidsiva blir bestilt til å ta en runde med oppretting av disse. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle