Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brennavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.04.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brennavegen
  • Beskrivelse: Gatelyset fungerer ikke, selv om man flere ganger har forsøkt å reparere dette
    Brennavegen
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 16-17. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle