Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.04.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bruvegen
  • Beskrivelse: 5-6 lys punkt på brua er mørke. burde kanskje snart bytte ut all lysene pga de funker ca 3 uker etter bytte av pærer.
    Bruvegen
  • Svar: Hei Dette blir formidlet til Eidsiva, men armaturer på Brandvalbrua, åtte i tallet, med tilhørende kabler og stolper er gammelt og dårlig og for lengst modent for utskifting. Ved utskifting av pærer, kan de lyse og de kan lyse kort tid, veldig ustabilt. Lyset kan være borte neste dag. Dette er beklagelig. Mvh Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle