Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Brusesveg 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.04.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bukkene Brusesveg 20
  • Beskrivelse: ??????????????????????????????????????????????????????????????NÅ BEGYNNER UKE 12 Bukkene Bruse veg Saken din har blitt besvart. Du kan svare på denne e-posten dersom du har kommentarer. •Kategori: Gatelys •Skildring: Mørk lampe rett opp for Bukkene Bruses veg 20 2212 Kongsvinger •Status: Ferdig behandlet •Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 6. Mvh Teknisk forvaltning Mvh. Kommunen Kai Skogby Vedlegg1. mar. (for 12 dager siden) Hei! Fortsatt ingen lys i lampe i Bukke Bruses veg, skulle ikke dette ordnes ... Kai Skogby <kaiskogby@googlemail.com> Vedlegg6. mar. (for 7 dager siden) til Min Ny pære slukket i Bukkene Bruses veg, denne gangen ved innkjøring til første garasje ved blokkene +++Fortsatt ingen lys i lampe i Bukke Bruses veg, skulle ikke dette ordnes i uke 6 ??
    Bukkene Brusesveg 20
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 16-17. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle