Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Bruses veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.04.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bukkene Bruses veg
  • Beskrivelse: Gatelys ved enden av garasje lyser av og til
    Bukkene Bruses veg
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 16-17. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle