Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brøderudvegen 9, 2216 Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.03.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brøderudvegen 9, 2216 Roverud
  • Beskrivelse: Meldte om lyspære som var ødelagt i gatelykt nr 4 fra krysset i roverudgata og opp brøderudvegen, det var feil, det er gatelykt nr 3 rett utenfor brøderudvegen 9.
    Brøderudvegen 9, 2216 Roverud
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved en utbedringsrunde i uke 12-13. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle